Vejminek & Garáž = VejGaráž

Když si stavíte nový dům, jsou Vaši rodiče ještě většinou plni síly. Nemusíte přemýšlet co se stane až najednou plni síly nebudou. Situace, kdy se o ně budete muset postarat, může přijít ze dne na den. Vy v tu chvíli máte dům na hypotéku a v něm svou rodinu a děti. Není v něm místa pro staré rodiče nebo starého rodiče. Nejsou ani peníze na nějaké dobré řešení. Můžete tomu ale s námi předejít. Řešením je VejGaráž.  

VejGaráž je běžná větší (1,5) garáž k Vašemu novému rodinnému domu. Lhostejno jestli je součástí domu nebo samostatně stojící. Jestli dřevostavba nebo klasická zděná stavba. VejGaráž se prostě k domu vyprojektuje tak, aby předem splňovala zákonné požadavky na prostor k bydlení. Běžná 1,5 garáž, na první pohled snad udiví jen poněkud netradiční světlou výškou 2500mm a pro garáž zbytečnými izolacemi stěn, stropu i podlahy. V zadní části VejGaráže projektujeme prostor pro sociální zařízení a často i samostatný východ na zahradu za domem. Tento prostor se dá výborně využít jako sklad zahradního nářadí. VejGaráž může ale nemusí být spojena průchozími dveřmi s domem.

V okamžiku, kdy jste postaveni před situaci, že se o někoho musíte ze dne na den postarat, jen vyvezete auto před dům, garážová vrata nahradíte plastovou stěnou složenou ze vstupních dveří a okna, položíte na podlahu nějakou podlahovou krytinu (linoleum, koberec apod..), koupíte a na zadní stěnu garáže nainstalujete malou kuchyňskou linku, do zadního prostoru pak instalujete WC a sprchový kout, popř. malou vanu a místnost vybavííte aspoň nějakým nábytkem. Za víkend se to dá zvládnout. Člověk, kterého k Vám osud přivál má zcela samostatné bydlení a dokonce s vlastním vchodem na zahradu.   

  Co potřebujete k realizaci ? 

- tuto vizi

- trošku peněz na stavbu mírně nestandardní garáže

- mít telefon na nás a v případě pokud taková situace nastane neprodlenně nás kontaktovat. Ten pracovní víkend za Vás zařídíme my.